Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní klub

Dne 6. srpna 2011 uspořádal SK Pěkov na hřišti pod Obšárem I. ročník nohejbalového turnaje trojic "Pěkovská křeč". Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, proto byl rozdělen na ranní a odpolední skupinu, ze které vždy postupovaly 4 týmy do vyřazovacích bojů, kam postoupily i dva pěkovské týmy. První tým pod vedením Davida Thera vypadl s pozdějším vítězem celého turnaje už ve čtvrtfinále, ale větší radost nám udělal druhý tým SK Pěkov - Bipárek, který přešel přes velice dobrý tým Čumichlastů z Hradce Králové do semifinále. Tady se střetl s polickými fotbalisty, které v urputné třísetové bitvě porazil a postoupil tak do finále turnaje. Ale tam však nestačil pěkovský tým na Pistolníky, kteří se po nevelkém boji stali vítězi celého turnaje. Týmu Pistolníků patří velká gratulace, předváděli opravdu nejlepší smeče a křeče turnaje, a proto zaslouženě vyhráli. Tento tým reprezentoval Tomáš Thér z Velkých Petrovic, Míra Klásek a Pavel Berka - oba z Police nad Metují.

Pořadí týmů:

1. Pistolníci

2. SK Pěkov - Bipárek (Biško, Pataki, M. Rössel)

3. Poličáci

4. Keny

5. SK Pěkov - Therovi (Ther, Hofman, Zelený)

6. Bajza

7. Zlatí Úhoři

8. Čumichlasti

9. SK Pěkov - Jurgeni (Rössel, Kozár, Hoffman)

10. Suchý Důl 1

11. Suchý Důl 2

      Johny Smůla

                                                                 Za SK Pěkov Jan Pataki

 Foto z akce naleznete zde.

 --------------------------

 

 Pěkovská křeč - II. ročník

     V sobotu 4. srpna 2012 uspořádal SK Pěkov již II. ročník nohejbalového turnaje trojic "Pěkovská křeč". Zúčastnilo se 12 týmů z blízkého okolí. Hrálo se za slunečného počasí na ranní a odpolední skupiny, ze kterých postupovaly 4 týmy do konečných vyřazovacích bojů. Pěkov měl v každé skupině jeden tým a oba týmy postoupily do čtvrtfinálových zápasů, kde Pěkov A (Biško, Pataki, M. Rössel) porazil tým Bukovice a postoupil do semifinále. Tým Pěkov B (Hofman, Zelený, Ther) byl vyřazen Polickými fotbalisty. Dále do semifinále postoupili Pistolníci a tým Broumov. Ve finále se utkali Poličtí fotbalisté s Pistolníky a o 3. místo si zahrál Pěkov A s týmem z Broumova. Pěkováci nakonec boj o 3. místo nezvládli a podlehli velice kvalitnímu družstvu z "Půlnočního království". Titul obhájili Pistolníci (Tomáš Thér, Míra Klásek a Pavel Berka).

Velké díky všem pořadatelům turnaje, hráčům i fanouškům, výborné byly Melounkovy špekáčky a Jančin gulášek. Věřím, že se příští rok sejdeme na III. ročníku, a to první sobotu v srpnu.

Menší dík patří jistému "pěkovskému sousedovi" a městu Police nad Metují:).

                                                                    Za SK Pěkov Jan Pataki